Přátelé, známí, ostatní uživatelé,

jak jste někteří zaznamenali, tak asi před 4 lety jsem začal tady na blogu smolit moje básnické výtvory. Po 13 básních Z veršů milostných jsem měl velice dlouhou přestávku a netvořil jsem skoro nic 2 roky. K pár námětům, které vznikly v tom dvouletém básnipustém období, jsem se vrátil a nakonec byly co k čemu. Poslední rok docela tvořím. Není toho moc, ale stojí mi to za to.

Poslední tvorba je podstatně odlišná. Už se neutápím tak v sobě, jak to bylo před čtyřmi lety, ale jdu více ze sebe k druhým. Jsem mladý křesťan. Má poezie s touto mou identitou velmi koresponduje.

 

A teď ta prosba:

Rád bych si splnil jeden z mých snů. Je to jak už možná tušíte vydání mých výtvorů v básnické sbírce. Důvodů pro to mám víc, ale hlavním důvodem je to, že ty myšlenky, které v těch básních jsou, jsou dle mého názoru hodné šíření, hodné vnímání a hodné čtení.

Chtěl bych nabídnout "světu" to nejlepší ze mě v těch básních. To, co jsem všechno od Pána Boha přijal. Poslední dobou se to snažím všechno promodlovat a zapojuju do toho mé kamarády a blízké.

Chtěl bych tímto i Vás poprosit o modlitbu za tuto tvorbu. Cítím v tomto mém počínání potenciální přínos lidem a zároveň velkou zodpovědnost. Proto vás prosím, pokud mě chápete a máte chuť, pomodlete se za toto mé snažení.

Ať je to k slávě Boží

Ať si to Duch Svatý vede

Ať čtenáři, dá-li Pán Bůh a vydám to, z toho mají duševní a modlím se za to, třeba i duchovní užitek.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vYDwyv7JxpA